Wychowanie kota brytyjskiego

Nie jest chyba niespodzianką, że brytyjski krótkowłosy jest jedną z najpopularniejszych ras kotów. Kto nie mógłby zakochać się w tych dużych bursztynowych oczach i super miękkim futerku? Są kochane nie tylko za piękny wygląd przypominający pluszowego misia, ale także za kochający temperament.

Wychowanie kota brytyjskiego

Zamiast zwykłej rezerwy kotów, brytyjskie krótkowłose są znane ze swojej kochającej natury, dzięki czemu są wspaniałymi zwierzętami domowymi. Są mniej niezależne niż inne rasy, kochają ludzkie towarzystwo i będą podążać za swoimi właścicielami z pokoju do pokoju. Zobacz jak wygląda wychowanie kota brytyjskiego.

Kuweta dla kota

Kuweta z kapturem dla kotów ma prywatne miejsce do życia i będzie bardzo przydatna w ich kącie, aby były zdrowe. Są one naturalnie okrągłe z szerokimi klatkami piersiowymi, należy na nie patrzeć, biorąc kuwetę.

Przytulne legowisko dla kota

Istnieje wiele możliwości wyboru legowisk dla kota. Jako całość zdajemy sobie sprawę, że koty mogą być uparte, a kiedy już znajdą swoje ulubione miejsce do odpoczynku, żadne nakłanianie nie zmusi ich do odpoczynku gdzie indziej. Idealnie jest zobaczyć, na czym lubią odpoczywać i od tego momentu. Twój może skłonić się do przytulnej jaskini dla kotów, w której będą mogli się przytulić w harmonii i spokoju. Wybierz swój ulubiony – jest legowisko pasujące do każdego kota i do każdego wystroju wnętrza!

Karma dla kotów

Koty brytyjskie krótkowłose żyją w zasadzie w pomieszczeniach i ze względu na ich zwykle nieaktywny tryb życia. Jest to karma przyzwoitej jakości przeznaczona dla kotów niewychodzących, mniej dynamicznych, o mniejszej zawartości tłuszczu. Możesz zwrócić się do weterynarza o ocenę, a ponadto do swojego hodowcy, aby dowiedzieć się, co jedzą ich koty.
Sucha karma pomaga myć zęby, a mokra pomaga w utrzymaniu ich nawodnienia – koty zwykle nie piją ogromnych ilości wody. Trzymaj miskę suchej karmy nietkniętej do szczotkowania razem z nową wodą, a następnie podawaj obiad lub dwa mokre karmy; pierwsza rano i jedna po południu. Każdy kot jest nieco wyjątkowy, a znalezienie odpowiedniej karmy dla konkretnego kota będzie towarzyszyć czasowi i radzie weterynarza, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Miski dla kota

Źródła dają strumień wody, który może po prostu skłonić wybredne koty do picia większej ilości. Wiele kotów woli płynącą wodę zamiast wodę w misce – ileż z was ma kota, który pije z kranu? Filtracja również oznacza, że ​​woda pozostaje czysta i wolna od wszelkich zarazków.